Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Nace, Avrupa Toplumunda Ekonomik Faaliyetlerin İstatistik Sınıflaması olarak adlandırılmaktadır. Nace kodu kapsamında işletmlere 6 haneli bir kod verilmektedir. Bu nace kodunuz ise işyeri SGK sicil numaranızın 2. hanesini takiben 8. haneye kadar olan kısımdan meydana gelmektedir.

SGK Nace Kodu Değişikliğini Nasıl Yapabilirim?

SGK nace kodu değişikliğinizi yapabilme işleminizi SGK resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için sizlerle yazının sonunda paylaşmış bulunduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Açılan SGK ekranından, sizden istenilen

  • Kullanıcı adı
  • Sistem şifresi
  • İşyeri şifresi gibi bilgilerin girişlerini yapınız. Giriş tuşuna basarak SGK nace kodları değiştirme işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

SGK Nace Kodu Değişikliği İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

SGK Nace Kodu Listesi Nedir?

SGK nace kodu listesi, iş yerinizin nace kodu bilgilerine göre, işyeri tehlike sınıflarını öğrenmenize yardımcı olan bir listedir. SSK nace kodu listenizi yazımızın sonunda paylaştığımız bağlantı yardımıyla ulaşabilir ve gerekli olan bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca SGK nace kodları listesi, bilgisayarınıza pdf dosyası olarak inecektir.

SGK Nace Kodu Listesi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Nace Kodumu Öğrenmek İstiyorum